Pēc bagātākā vīrieša Ķīnā paziņojuma par to, ka viņa dēls nevēlas pārņemt kompāniju, Vangam Džianlinam ir jāmeklē kāds, kurš ieņems viņa vietu.
Tāda nu ir Ķīnas bagātākā vīrieša šā brīža problēma – dēls nevēlas pārņemt 117 miljardus vērto tēva kompāniju. Vanga Džianlina, 62, kompānijas īpašnieks un dibinātājs, dēls Vangs Sikongs, 28, ir atteicies pārvaldīt tēvam piederošās viesnīcas, iepirkšanās centrus, sporta klubus un izklaides parkus.
Kā kāds varētu negribēt pārvaldīt kaut ko tik ienesīgu. Saprotams, ja cilvēks neprot nodarboties ar biznesu, tad šāds lēmums varētu būt pilnīgi saprotams, tomēr šobrīd Sikongs darbojas tēva firmā kā direktors, tādēļ ir dīvaini, ka viņš nevēlas kāpt pa savām karjeras kāpnēm, savā īpašumā iegūstot visu kompāniju. Tomēr viņam tam ir pavisam vienkāršs izskaidrojums!
Lasi vēl: Ķīnietis iztērē 3,7 miljonus ASV dolāru, lai pārgulētu ar Meganu Foksu un jūtas vīlies savā pirkumā!
Šķir lapu tālāk, lai uzzinātu, kādēļ dēls nevēlas pārņemt tēva kompāniju!
Tevi noteikti interesēs
- Neparasti biezpiena plācenīši bez miltiem un olām – tie nepielīp pie pannas
- “Sals un sniegs var uznākt pēkšņi!”: meteorologs Toms Bricis paziņo, kādi laika apstākļi mūs sagaida šajā nedēļā
- Kāpēc sievietei ir labāk un vieglāk dzīvot bez vīrieša: 4 Tatjanas Ustinovas citāti
- Jāsavāc vai tomēr nav jāvāc rudens lapas dārzā: patiesību beidzot izskaidro agronomi
- Dzīvoklis Zviedrijā ar āķi: vispirms ievācies, tad gribas aizbēgt no tā, lai gan šādi dzīvo paši zviedri
- Mīloši, uzticami un stabili: šo 5 Zvaigžņu zīmju vīrieši ir vislabākie vīri un tēti